Ta strona wykorzystuje technologie plików cookies, m.in. w celach statystycznych. Korzystając z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki wyrażasz zgodę na ich umieszczanie w Twoim urządzeniu. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

I understand

Prenumerata

Garmond Press zaprasza do skorzystania z usługi prenumeraty prasy – zamówiona prasa codziennie trafia bezpośrednio na Twoje biurko!

Posiadamy w ofercie ponad 5000 pozycji prasowych, w tym tytuły prasy zagranicznej oraz ponad 2 000 tytułów branżowych i specjalistycznych, takich jak biuletyny, przeglądy, monitory czy informatory.
Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz atrakcyjne warunki współpracy sprawiły, że zaufało nam ponad 12 000 liczących się i renomowanych firm oraz prestiżowych instytucji, o czym świadczą uzyskane przez nas referencje.

Gwarantujemy systematyczną realizację dostaw prasy na najwyższym poziomie oraz bardzo korzystne warunki współpracy. Zapewniamy bardzo korzystny system upustów, a także możliwość negocjacji warunków zakupu w zależności od wartości złożonego zamówienia. Ze strony naszych pracowników oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę oraz załatwienie wszelkich formalności również w Państwa firmie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zaoferowaliśmy szereg udogodnień ułatwiających współpracę. Bezpłatna dostawa w uzgodnione miejsce o ustalonej przez Klienta godzinie. Korzystny system rabatowy. Możliwość zmiany zamówienia w dowolnie wybranym okresie trwania umowy. Czytelne i przejrzyste specyfikacje dostaw. Prasa dostarczana w estetycznie i szczelnie zabezpieczonych paczkach. To tylko wybrane atuty oferowane przez naszą firmę. Szczegółowe i wyczerpujące informacje przekażą nasze regionalne biura lub Przedstawiciele, którzy z przyjemnością spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie.

Kluczowe atuty naszej oferty:

  • Pełna oferta tytułowa (ponad 5000 tytułów polskich i zagranicznych),
  • Najkorzystniejsze rabaty i promocje,
  • Dostosowane do Państwa potrzeb warunki płatności,
  • Bezpłatna dostawa o uzgodnionej godzinie, we wskazane miejsce,
  • Możliwość zmiany zamówienia w dowolnie wybranym okresie trwania umowy,
  • Dostępy do e-wydań,
  • Szczegółowe zestawienia rozliczeniowe i raporty dla klientów sieciowych,
  • E-faktury.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam: